GELECEĞİN ENDÜSTRİYEL TEKNOLOJİLERİ

Sanayi devriminden bu yana yaşanan tüm teknolojik ilerlemelerin son halkası olan ve günümüzde tüm dünyanın bilgi paylaşımında bulunduğu Endüstri 4.0 devrimi, yalnızca üretim anlayışını değil hayatımızı, her alanından değiştirecek bir güce sahip.

Gelecek algılarımızda tüm hayalleri ya da öngörüleri şekillendiren en etkili parametre olan 4. sanayi devrimini yakalamak, Türkiye’nin her yerine ulaşarak bilgilerimizi paylaşmak, iş birlikleri geliştirmek için yeni bir oluşuma imza atıyoruz.

Şirketimizin farklı dönemlerde Türkiye’ye hatta dünyanın farklı ülke pazarlarına ciddi faydalar sağlayan öncü girişimlerine bir yenisini eklemek hedefiyle yola çıkarak bu devrimin hakkını verecek bir buluşma platformu yaratamak amacıyla İzmir’de Geleceği̇n Endüstri̇yel Teknoloji̇leri̇ Fuarı FIT 2018’in hazırlıklarını gerçekleştiriyoruz.

Otomasyon, Elektrik- Elektronik, Hidrolik & Pnömatik, Metal İşleme ve Bina Otomasyonu ve Zayıf Akım Sistemleri fuarlarını tek çatı altında toplayan FIT’18 Fuarı, sahip olduğumuz 30 yıllık fuarcılık ve sektörel yayıncılık know how’ı ve ilişkiler ağını arkasına alan güçlü bir girişimdir.

Yıllardır hizmet verdiğimiz, her alanında yer aldığımız bu sektörler için gerçekleştiriyor olduğumuz FIT’18 Fuarı’nın, şirketimizin diğer girişimleri gibi büyük faydalar sağlayacağına inanıyorum.

 

Saygılarımla,

Mustafa ÜSTÜN

Bileşim Yayıncılık ve Fuarcılık A.Ş.

 

Yönetim Kurulu Başkanı